PL / EN / DE

O nas

O Cartar

Cartar pojawił się na rynku australijskim pod koniec lat 90’ z wizją wprowadzenia i rozwoju specjalistycznego wyposażenia w branży motoryzacyjnej. 

Zespół Cartar dostrzegał, że wiele praktyk stosowanych w warsztatach samochodowych jest dalekich od norm bezpieczeństwa jak na dzisiejsze standardy, a nierzadko są one także przestarzałe.

Od samego początku, Cartar skupiał się na produkcji i rozwoju Mobilnego Podnośnika Cartar zdobywając wiele nagród i wzbudzając szacunek u takich marek jak Mercedes-Benz czy BMW oraz u wielu innych producentów na rynku międzynarodowym.

Pragniemy podzielić się tym doświadczeniem ciągle dążąc do unowocześniania wyposażenia. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa oraz większych zysków Twojej firmie, masz świadomość, że używasz najlepszego produktu.

Naszą wizją w Cartar jest wprowadzanie dzisiejszych warsztatów w jutrzejszy świat!

Cartar jest światowym liderem w dziedzinie technologii i produkcji mobilnych podnośników

Cartar działa w myśl zasady "Wysoka jakość – długa żywotność".

Cartar ugruntował swoje "pierwsze miejsce na świecie" działając w przemyśle motoryzacyjnym według dwóch, głównych zasad:

1. Mobilne Podnośniki Cartar "podnoszą pracowników z kolan" (koniec leżenia, klękania na zimnych, betonowych podłogach)

2. Mobilne Podnośniki Cartar umożliwiają bezpieczne przemieszczenie uszkodzonych pojazdów w warsztacie

Rozwiązanie Cartar

ROZWIĄZANIE CARTAR

Fakt 1: "Liczba zgłaszanych urazów podczas pracy pod lub przy przemieszczaniu uszkodzonego pojazdu wzrasta każdego roku"

Fakt 2: "Każdy pracownik, który musi leżeć lub klęczeć na zimnym betonie przez ponad 20 minut, może doznać nieodwracalnego uszczerbku na zdrowiu" (Światowy Raport Zdrowia 2004)

Mobilne Podnośniki Cartar umożliwiają przemieszczanie uszkodzonych pojazdów łatwiej, bezpieczniej i bardziej efektywnie, co pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze, a także znacznie obniżyć ryzyko doznania urazów w miejscu pracy.

Poprawa przepustowości = Zwiększenie zysków